Zjazd Absolwentów PSI września 2022

Wróć do listy

ZJAZD ABSOLWENTÓW PSI 2-3 września 2022

Po 18 latach działalności Stowarzyszenia z dumą możemy powiedzieć, że w naszym sztandarowym szkoleniu wzięły udział 433 osoby, z czego 425 je ukończyło z pomyślnie zdanym egzaminem i otrzymało Licencję Praktyki Implantologicznej PSI.

Ten imponujący wynik zawdzięczamy wielu czynnikom, ale najważniejsi zawsze byli nasi kursanci- ich rozwój i wiedza wcielana w praktykę stanowi o jakości polskiej implantologii. Dziś zapraszamy na spotkanie dla nas wyjątkowe – Zjazd Absolwentów Curriculum/Fellowship/Diplomate PSI, podczas którego oddajemy scenę naszym kursantom. Jesteśmy pewni, że zabiegi, jakie wykonują na co dzień w swoich gabinetach zasługują na to, aby zostały przedstawione szerszemu gronu kolegów.

Spotkanie ma na celu nie tylko integrację towarzyską, ale wierzymy, że jest potrzebne również pod względem merytorycznym- nie ma bowiem wielu okazji, aby na jednej scenie spotkali się lekarze praktycy, którzy mają za sobą podobną ścieżkę edukacyjną.

Jako stowarzyszenie mamy jasno określoną misje Kształcimy-Egzaminujemy-Certyfikujemy, ale dbamy też o integrację środowiska implantologicznego. Staramy się wspierać mniej doświadczonych kolegów, służyć radą i wierzymy, że należy uczyć się na błędach, które już zostały popełnione.

Liczymy na Państwa udział i wsparcie naszej inicjatywy. Zapraszamy na podium tych z Państwa, którzy chcieliby zaprezentować swoje przypadki w formie 20-minutowych wykładów. Na zgłoszenia z tematem prelekcji i jej streszczenie czekamy do 5 stycznia.

Pozostałych absolwentów zapraszamy na widownię oraz na wieczór integracyjny, jakiego jeszcze na polskich konferencjach nie było

Spotykamy się w dniach 2-3 września 2022 w Krakowie.

 

 

 

 

Galeria