Profilaktyka, diagnoza, leczenie. Kompleksowe podejście pozwala na szybszy powrót do zdrowia. Zapraszamy do korzystania z naszych przychodni Zobacz więcej

Przychodnie specjalistyczne

Przychodnie specjalistyczne Artdentis w Tomaszowie Mazowieckim to miejsce, gdzie doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin mogą wykorzystać swoją wiedzę. Naszym celem jest jak najlepsze działanie dla dobra pacjentów. Dzięki naszym umiejętnościom, trosce i wsparciu nowoczesnego sprzętu pragniemy w możliwie najkrótszym czasie przywrócić Państwa pełne zdrowie.

Zobacz więcej

Klinika Tomaszów Mazowiecki

ul. Zapiecek 16
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel.: 789 237 757 Więcej

Okulistyka

Prywatny ośrodek okulistyczny lek. med. Beata Dobrzańska-Najdyhor i lek. med. Beata Matulska, zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem zachowawczym schorzeń narządu wzroku u dzieci oraz u dorosłych.

Zobacz więcej

Ortopedia

W poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej Kliniki Artdentis przyjmują lekarze specjaliści z ortopedii i traumatologii. W poradni prowadzone jest leczenie pacjentów po urazach i z chorobami narządu ruchu.

Zobacz więcej

Rehabilitacja

Prywatny gabinet rehabilitacyjny mieszczący się w Artdentis zaprasza do korzystania z zabiegów z medycyny fizykalnej i rehabilitacji ruchowej.

Zobacz więcej