KTI Implants to firma zajmująca się dystrybucją produktów medycznych, systemów implantologicznych oraz organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu implantologii dla lekarzy. W ofercie firmy znajdują się Implanty DIO, które stosowane są podczas zabiegów w klinice implantologicznej Artdentis.  Implanty DIO wyróżniają się na tle innych swoją jakością oraz technologią wytwarzania. DIO myśli o krok do przodu i przedstawia przyszłą ścieżkę cyfrowej stomatologii. W poniższej broszurze zaprezentowano wszystkie nowoczesne innowacje takie jak cyfrowa nawigacja stosowana przy zabiegach, skanery oraz drukarki 3D, które mają na celu ułatwić, przyspieszyć i ulepszyć cały proces leczenia. 

 

 

SPRAWDŹ SAM I ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ:

 

 

 

Broszura

 

 

 Poniższe filmiki prezentują jak nowoczesne podejście do stomatologii pozwala uzyskać zamierzony efekt końcowy u pacjenta w szybki i dopracowany sposób.

 

UV Activator DIO

Implanty aktywowane promieniami UV za pomocą urządzenia UV Activator, wspomagają proces osteointegracji z kością. Dzięki temu implanty UV Active mogą być również stosowane w trudnych przypadkach, w tym z niewystarczającą gęstością kości lub natychmiastowym wprowadzeniem implantu po ekstrakcji zęba.

Implant po aktywacji UV wyróżnia się wysoką hydrofilowością, absorbuje krew dużo szybciej niż tradycyjny implant dzięki temu:

– Zwiększa stabilność pierwotną i przyśpiesza wtórną.

– Zwiększa bezpieczeństwo w początkowej fazie integracji

– Minimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań tygodnia 4-go (w początkowej fazie wtórnej).

– Umożliwia wcześniejsze obciążenie niż w przypadku implantu nieaktywowanego.

– Jest zalecany dla pacjentów: po chemioterapii, chorych na cukrzycę, palaczy oraz osób z problematyczną higieną jamy ustnej.

Podczas procesu aktywacji UV, pierwiastki węglowe na powierzchni tytanu są neutralizowane, co powoduje udowodnione przyspieszenie osteointegracji na wczesnym etapie. 

 

UV Activator aktywuje implant w 20 sekund!