Zespół Laboratorium Rehabilitacja Pracownia RTG Refundowane przez NFZ Okulistyka Ortopedia Medycyna estetyczna Medycyna pracy USG

Medycyna estetyczna

Piękne ciało to kwestia harmonii i siły życia. Ciało jest doskonałe tylko wtedy, kiedy jest w harmonii z umysłem. Ta maksyma przyświeca nam od samego początku pracy naszego Salonu Kosmetycznego Zapiecek.

Kosmetyki, na których pracujemy są połączeniem odżywczej mocy składników naturalnych pochodzenia morskiego i roślinnego.

Jesteśmy jedynym salonem na terenie Tomaszowa Mazowieckiego, który pracuje na prestiżowej marce kosmetycznej Thalgo i RVB.

W naszym przytulnym salonie Zapiecek każdy traktowany jest indywidualnie i może liczyć na profesjonalną poradę i pomoc wyspecjalizowanej kadry.

Obok zabiegów kosmetycznych mamy szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej.

Współpracujemy z dr. Piotrem Wiśniewskim - specjalistą z chirurgii ogólnej, certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Dermatochirurgicznego. 

www.perfect-clinic.pl

Od dwóch lat prowadzimy szkolenia zawodowe i kursy doszkalające dla kosmetyczek z zakresu makijaży permanentnych i medycyny estetyczne komercyjne i ze środków KFS .

www.kosmetykazapiecek.eu

Powrót