Implantologia lek. dent. Elżbieta Krężlik lek. dent. Arkadiusz Krężlik PSI Turystyka Implantologiczna

Turystyka implantologiczna

Turystyka dentystyczna to nowy trend w Europie łączący leczenie stomatologiczne ze zwiedzaniem i wypoczynkiem. Obcokrajowcy najchętniej wybierają miasta o wyjątkowych walorach turystycznych, do których łatwo dostać się podróżując tanimi liniami lotniczymi. 
 

Najważniejszym powodem, aby odwiedzić Kliniki Implantologiczne Artdentis jest ogromna różnica w cenach usług dentystycznych: Ceny usług stomatologicznych w Polsce są o 60-80% niższe niż w krajach Europy Zachodniej! Ceny za usługi stomatologiczne w Klinikach Artdentis są jednymi z najniższych, oferowanych przez ośrodki tego typu w Europie. 

Kliniki Implantologiczne Artdentis oferują Pacjentom z zagranicy:

  • leczenie zgodne ze światowymi standardami
  • najnowocześniejsze wyposażenie 
  • atrakcyjnie niskie ceny
  • profesjonalną kadrę medyczną 
  • opiekuna pobytu

 

Naszym zagranicznym Pacjentom jesteśmy w stanie zorganizować nocleg w luksusowych hotelach, ponieważ wiemy, jak ważna jest rekonwalescencja w komfortowych warunkach. Oprócz tego polecimy Państwu najlepsze restauracje oraz udzielimy informacji, co warto zobaczyć w Łodzi i Warszawie. Każdym zagranicznym Gościem, który skorzysta z usług stomatologicznych w Klinice Artdentis w Łodzi bądź Tomaszowie Mazowieckim, zajmiemy się kompleksowo od przyjazdu, aż do ostatniego dnia pobytu. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Ogromną zaletą naszych stomatologów jest znajomość języków obcych. Mówimy po angielsku i włosku

Najczęsciej zadawane pytania:

Kiedy i w jaki sposób dokonuję płatności?

Czy muszę się ubezpieczać?

Czy nasz stomatolog mówi po włosku?

Co muszę zabrać ze sobą do Polski?

Jakiego rodzaju materiały stosowane są w polskich klinikach?

Czy nasz stomatolog mówi po angielsku?
 

Powrót