O nas Misja Galeria Dla pacjenta zagranicznego

Dla pacjenta zagranicznego

Turystyka dentystyczna to nowy trend w Europie łączący leczenie stomatologiczne ze zwiedzaniem i wypoczynkiem. Obcokrajowcy najchętniej wybierają miasta o wyjątkowych walorach turystycznych, do których łatwo dostać się podróżując tanimi liniami lotniczymi. 
 

Kliniki Implantologiczne Artdentis oferują Pacjentom z zagranicy:

  • usługi dentystyczne na światowym poziomie
  • najnowocześniejsze wyposażenie 
  • profesjonalną kadrę medyczną 
  • atrakcyjnie niskie ceny
  • pomoc w organizacji pobytu

Najważniejszym powodem, aby odwiedzić Kliniki Implantologiczne Artdentis jest ogromna różnica w cenach usług dentystycznych: Ceny usług stomatologicznych w Polsce są o 60-80% niższe niż w krajach Europy Zachodniej! Ceny za usługi stomatologiczne w Klinikach Artdentis są jednymi z najniższych, oferowanych przez ośrodki tego typu w Europie. 

Zagranicznym Pacjentom organizujemy nocleg w luksusowych hotelach, ponieważ wiemy, jak ważna jest rekonwalescencja w komfortowych warunkach. Oprócz tego polecamy Państwu wyjątkowe restauracje oraz udzielamy informacji, co warto zobaczyć w Łodzi i Warszawie. Każdym zagranicznym Gościem, który skorzysta z usług stomatologicznych Klinik Artdentis w Łodzi lub Tomaszowie Mazowieckim, zajmujemy się kompleksowo od przyjazdu, aż do ostatniego dnia pobytu. Do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny.

Mówimy po angielsku i włosku. 

Powrót